Adv
Adv

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می توانید آن را بازی کنید همچنین می‌توانید این بازی را اکانت تلگرام خود بازی کنید.

این بازی توسط وب سایت سرگرمی به زبان پارسی و به صورت رایگان به تمام پارسی زبانان جهان تقدیم می گردد.

بازی تانکی آنلاین رقابت جان سخت زره پوشان

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.
این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA

پرتال بازی‌های آنلاین سرگرمی

پرتال بازی‌های آنلاین سرگرمی

به دنیای پر از شادی و سرگرمی قدم بگذار و یک روز مهیج و مفرح بساز. با پرتال سرگرمی می توانید آخرین بازی‌های آنلاین و رایگان را دانلود کنید و به جمع صدها هزار گیمر فعال در این زمینه بپیوندید.
به سراغ دنیایی از تخفیفهای هیجان انگیز و کمیاب خواهید رفت و از دیدن تریلر و گیم پلی بازی های مطرح جهان لذت خواهید برد.
آخرین اخبار دنیای سینما و تکنولوژی و خودرو را نیز از دست نخواهید داد.

پرتال بازی‌های آنلاین سرگرمی

راهنمای چالش های بازی Fortnite – فصل هفتم – هفته‌ی دهم

Fortnite کیوان شنبه 27م بهمن 1397 82 بازدید

بالاخره چالش‌های هفته‌ی آخر فصل هفتم بازی Fortnite در دسترس بازیکنان قرار گرفت و شما تقریباً یک هفته فرصت دارید تا چالش‌های این هفته و چالش‌های کامل نشده‌ی هفته‌های پیش را کامل کنید. در این مقاله به شما در کامل کردن سریع‌تر این چالش‌ها راهنمایی خواهیم کرد و برای کامل کردن چالش‌های هفته‌های ...

راهنمای چالش های بازی Fortnite – فصل هفتم – هفته‌ی نهم

Fortnite کیوان یکشنبه 21م بهمن 1397 124 بازدید

چالش‌های هفته‌ی نهم فصل هفتم بازی در دسترس بازیکنان قرارگرفته است که در این مقاله قصد داریم تا به شما در کامل کردن آسان‌تر این چالش‌ها، راهنمایی کنیم. چالش‌های این هفته جذاب‌تر از هفته‌های پیشین هستند که کامل کردنشان را راحت‌تر می‌کند.

راهنمای چالش های بازی Fortnite – فصل هفتم – هفته‌ی هشتم

کیوان پنج شنبه 11م بهمن 1397 105 بازدید

چالش‌های هفته‌ی هشتم فصل هفتم بازی Fortnite در دسترس بازیکنان قرار گرفت که در آن‌ها، تمرکز کمتری بر روی کشتن بازیکنان شده است. در این مقاله به شما برای سریع‌تر کامل کردن این چالش‌ها کمک خواهیم کرد.

راهنمای چالش های بازی Fortnite – فصل هفتم – هفته‌ی هفتم

Fortnite کیوان پنج شنبه 11م بهمن 1397 70 بازدید

چالش‌های هفته‌ی هفتم فصل هفتم بازی Fortnite در دسترس بازیکنان قرار گرفته است که کامل کردن آن‌ها سخت نیست اما می‌تواند زمان‌بر باشد. در این مقاله برای کامل کردن سریع‌تر این چالش‌ها به شما کمک خواهیم کرد.

راهنمای چالش های بازی Fortnite – فصل هفتم – هفته‌ی ششم

راهنمای چالش های بازی Fortnite - فصل هفتم - هفته‌ی ششم کیوان یکشنبه 23م دی 1397 331 بازدید

چالش‌های هفته‌ی ششم فصل هفتم بازی Fortnite در دسترس بازیکنان قرارگرفته است که در این مقاله قصد داریم تا به شما در کامل کردن سریع‌تر این چالش‌ها کمک کنیم. برحسب روال معمول این فصل، دو چالش جدید و پنج چالش تکراری، چالش‌های این هفته را تشکیل داده‌اند که کامل کردن آن‌ها، زمان زیادی نمی‌برد.

راهنمای چالش های بازی Fortnite – فصل هفتم – هفته‌ی پنجم

راهنمای چالش های بازی Fortnite - فصل هفتم - هفته‌ی پنجم کیوان شنبه 22م دی 1397 105 بازدید

چالش‌های هفته‌ی پنجم فصل هفتم بازی Fortnite در دسترس بازیکنان قرار گرفت که در این مقاله به شما در سریع‌تر کامل کردن این چالش‌ها، کمک خواهیم کرد. چالش‌های این هفته سخت نیستند اما به زمان نسبتاً بیشتری را نسبت به هفته‌های پیش‌نیاز دارند.

راهنمای چالش های بازی Fortnite – فصل هفتم – هفته‌ی چهارم

راهنمای چالش های بازی Fortnite - فصل هفتم - هفته‌ی چهارم کیوان پنج شنبه 20م دی 1397 125 بازدید

چالش‌های هفته‌ی چهارم فصل هفتم بازی Fortnite در دسترس بازیکنان قرارگرفته است که در این مقاله به شما در کامل کردن هرچه سریع‌تر این چالش‌ها، کمک خواهیم کرد. چالش‌های این هفته از جذابیت بیشتری نسبت به هفته‌‌های قبلی بهره می‌برد و بسیار سرگرم‌کننده است.